v 17,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD V Mašek 44
barevná litografie 110/500
v 34,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PD V. Sychra 42
barevná litografie
v 33 ✕ š 51,5 cm
Signatura: PD 1950 Marc Chagall v tisku
v 11,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD nečitelná, LD 14/XII. 57.
litografie
v 31 ✕ š 47 cm
Signatura: PD Rabas 44
litografie
v 25 ✕ š 47 cm
Signatura: PD J. Brož 44
litografie
v 28 ✕ š 21 cm
Signatura: PD V. Sivko 44
litografie
v 25,5 ✕ š 39 cm
Signatura: PD V V Novák 44
koláž, kresba tužkou
v 21 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD monogram 42.
barevná litografie
v 27,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45
barevná litografie
v 26,5 ✕ š 42 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
v 24 ✕ š 54 cm
2 x lept
v 24 ✕ š 15 cm
Signatura: 2 x PD Liesler 46
lept, akvatinta
v 11,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Liesler 48
v 12 ✕ š 11 cm
Signatura: PD K Svolinský
barevná litografie
v 15,5 ✕ š 9 cm
Signatura: UD Liesler
litografie
v 28 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD J. Obrovský 1941.
akvarel, tuš, papír
v 26,5 ✕ š 15,5 cm
akvarel, tužka
v 22 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD P. Kotík 47
dřevořez
v 36 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD Vl. Pukl 42, LD Vl. Pukl v tisku
litografie
v 26 ✕ š 19 cm
Signatura: PD J. Obrovský 1941
v 16 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Čepelák, monogram L. Č 1954 v tisku
2 x kresba tuší
2 ks 30 x 21 cm
Signatura: LN Čížek 45, PD Čížek
v 11 ✕ š 8 cm
Signatura: PD B Lacina