akvarel, karton
v 25,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: nezjištěna, PD 1913
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
v 34 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD monogram VŠ 19, 1/6 19
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
akvarel
v 24,5 ✕ š 35 cm
Signatura: LD 1. IX. 1917 Feuerstein
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, lepenka
v 40,5 ✕ š 30 cm
Signatura: na rubu Boria M.
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
v 19 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Emil Filla 14, UD Emil Filla v tisku
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
dřevoryt, ruční papír
v 13 ✕ š 11 cm
Signatura: PD M Švabinský
lept, ruční papír
v 12 ✕ š 10 cm
Signatura: PD M Švabinský
v 11,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
olej, lepenka
v 31,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD O. Bubeníček 08
v 21 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD F. Kobliha, monogram FK 19 v tisku
olej, lepenka
v 45 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD F. Nágl / 1913
v 14,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Čejka 1915
v 12 ✕ š 13,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt, korektury tuší
v 12,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD A. Macková
litografie
v 27 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský 1901 v tisku
2 x dřevoryt, linoryt
6 x 4 / 21,5 x 15 cm
Signatura: neznačeno / PD Rytíř, UD autorské razítko VR, UD VRytíř 1916 v tisku / neznačeno
barevný dřevoryt č. 56
v 24,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD J Váchal, 912 J. Váchal v tisku
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
akvarel, karton
v 25,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Bílek 1913
bibliofilie, barevné lepty, papír Japan imperial č. 146
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
akvarel, kvaš, karton
v 33 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD 18. 6. 1918 Feuerstein, na rubu autorské razítko
8 x tisk, knižní ilustrace
15,5 x 11 cm / kniha 29 x 20,5 cm
Signatura: 8 x Kupka v tisku
barevná litografie, papír na kartonu
v 31 ✕ š 41 cm
Signatura: PD E. Orlik 1901 v tisku
v 22 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Vlastislav Hofman, LD monogram H v tisku
vernis mou, barevná akvatinta č. 68
v 32 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko TFŠ, UD monogram TFŠ v tisku