kresba perem
v 23,5 ✕ š 29 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
v 59 ✕ š 75 cm
Signatura: PD O. Bubeníček 08
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
v 35,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Drtikol 22/I 1918
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akvarel, karton
v 26 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD ABílek
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
litografie
v 33 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Mucha 901 v tisku
v 39,5 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Vik, Vik-18 v tisku, LD autorské razítko
bibliofilie, 3 x dřevoryt 75/150
v 30 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno
14 x tisk
v 37 ✕ š 27 cm
Signatura: 14 x různě v tisku
v 18 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Jos Uprka
barevný dřevoryt, papír na kartonu
v 20,5 ✕ š 28 cm
8 x tisk, knižní ilustrace
15,5 x 11 cm / kniha 29 x 20,5 cm
Signatura: 8 x Kupka v tisku
barevný dřevoryt, tisk
10 x 7,5 / 12 x 7 cm
Signatura: neznačeno, PD Mucha v tisku
v 16 ✕ š 11,5 cm
Signatura: neznačeno
akvatinta
v 9 ✕ š 8 cm
Signatura: PD J. Stretti-Zamponi, monogram J. St-Z v tisku
v 19,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD K. Němec
fotografie olejomalby, papír na kartonu
v 22 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda. 1907, LD Al Kalvoda v tisku
olej, lepenka
v 41,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý, na rubu Ot. Nejedlý / 1908
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, lepenka
v 44,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, lepenka
v 28 ✕ š 36 cm
Signatura: LD A. Slavíček 1905
Vyvolávací cena: | 690 000 Kč |
olej, plátno
v 100,5 ✕ š 115,5 cm
Signatura: PD Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
litografie 70/100
v 30,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: LD Gustav Klimt v tisku
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
barevný lept, akvatinta
v 34 ✕ š 34 cm
Signatura: LD Kupka
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olej, plátno
v 68 ✕ š 72 cm
Signatura: UD Kotík 1914, na rubu P. Kotík 1914
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
akvarel, karton
v 20 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PN ABílek 1913