2 x dřevoryt
8,5 x 11 / 6,5 x 7,5 cm
Signatura: 2 x PD A. Macková
v 38 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Viktor Stretti, Viktor Stretti 1901 v tisku
v 18 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ 1909 v tisku
akvarel
v 17,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: LD monogram OZ (GZ) 21/2 00
uhel, papír
v 49 ✕ š 44 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
akvarel, papír
v 26 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD monogram PV tužkou
pastel, uhel, karton
v 36,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Kremlička 1908
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kvaš, uhel, ruční papír
v 63 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Bílek 1915
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
akvarel, ruční papír
v 25 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Bílek 1915
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, karton
v 24 ✕ š 30 cm
Signatura: LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, lepenka
v 29,5 ✕ š 51 cm
Signatura: PD Rerich 1903
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Kupka
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
dřevoryt, akvarel
v 35 ✕ š 28 cm
v 22, ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Gottfried Graf, LD 1916 v tisku
8 x litografie
v 43 ✕ š 32 cm
Signatura: 8 x PD různě v tisku
v 17,5 ✕ š 9 cm
Signatura: neznačeno
lept, barevná akvatinta
v 29,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Veit 03
kresba tužkou, pastel
v 19,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PU monogram FŠ 09 29/V.
1914
olej, plátno (oboustranný obraz)
97 x 73 cm
Signatura: sign. LN V. Rada 1914
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |