olej, plátno
v 65 ✕ š 54 cm
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
lept 31/50
v 32,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Hönich, LD Hönich Munchen 1919 v tisku
lept 31/50
v 27 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Hönich
lept 31/50
v 35,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Hönich
lept 31/50
v 37 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Hönich
lept 31/50
v 31 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Hönich
lept 31/50
v 37 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Hönich, Heinrich Hönich 1915 v tisku
lept 31/50
v 30 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Hönich
lept 31/50
v 42,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Hönich
dřevoryt, akvarel
v 35 ✕ š 28 cm
3 x litografie
21 x 15,5 / 25 x 15,5 cm
Signatura: 3 x PD A Kašpar 1916, 3 x D monogram AK (2 x 1916) v tisku
litografie
v 30 ✕ š 27 cm
Signatura: PD M Švabinský
v 10 ✕ š 6 cm
Signatura: neznačeno
v 10,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
dřevoryt, hedvábný papír na papíru
v 29 ✕ š 23 cm
Signatura: PD F. Kobliha, monogram FK 10. v tisku
kresba tuší, akvarel
v 36,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD A. Justitz 1919
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
v 49,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Szobotka
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
v 44,5 ✕ š 54,5 cm
Signatura: LD A Bílek 1914
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
v 74 ✕ š 100 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý 1920.
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
v 34 ✕ š 30 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ 1913 v tisku
v 12,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Josef Čapek
3 x grafický list
7 x 5,5 / 3 x 2,5 cm
Signatura: 2 x PD monogram PV v tisku
barevný dřevoryt / dřevoryt, tuš
12,5 x 9,5 / 12,5 x 8,5 cm
Signatura: 2 x D A. Macková, 1 x LD monogram AM v tisku
kresba tuší, pastel
v 23,5 ✕ š 33 cm
Signatura: LD Feigl