2 x kresba tužkou
2 ks 15 x 22 cm
Signatura: 1 x PD monogram OB 15. 1. - 15
2 x kresba tužkou
17,5 x 24 / 17,5 x 22 cm
Signatura: PD monogram OB. 24./ 8. 20, LD monogram OB 1./ 9. - 30
v 22 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
v 22,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
v 22 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
v 19,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 15,5 ✕ š 26 cm
Signatura: neznačeno
v 27,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD monogram OB / 08
v 22 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno
barevný lept č. 42
v 30,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ 1909 v tisku
barevná akvatinta
v 22 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
barevná akvatinta, ruční papír
v 22 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Vojt Preissig
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kresba tužkou, karton
v 24,5 ✕ š 16,5 cm
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
v 34,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Vojt Preissig
olej, lepenka
v 22,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD O. Bubeníček 12
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, lepenka
v 48 ✕ š 58 cm
Signatura: PD J. Ullmann 1912
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
v 65 ✕ š 94 cm
Signatura: PD O. Bubeníček 1904
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 58 ✕ š 43 cm
Signatura: LD J. Ullman 1904
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
akvarel, papír
v 25,5 ✕ š 33 cm
Signatura: PD monogram AB 13
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akvarel
v 22 ✕ š 27 cm
Signatura: PD ABílek Paris 13
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
v 45,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: LN P. Kotík 1915
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
sádrová plastika
v 65 cm
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
barevný lept č. 6
v 32,5 ✕ š 41 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ 1911 v tisku
tisk
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Drtikol 1914 v tisku