litografie
v 11,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD Kolíbal 56
lept 20/20, linoryt, heliogravura
8 x 8,5 / 11,5 x 8,5 cm
Signatura: PD T. Laub 94, UD O Páleníček 07, PD Bozděch, LD monogram B 47 v tisku
suchá jehla 170/170
v 32 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD V. Silovský
litografie
v 20 ✕ š 26 cm
Signatura: PD monogram MS 59 v tisku
litografie
v 22,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: LD Lev Šimák, PD Lev 42 v tisku
litografie
v 22,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Kerhart. v tisku, LD 1942. v tisku
v 11 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Pavel Sukdolák 1955
barevný linoryt 25/140
v 16 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Vaculka 58
v 22,5 ✕ š 13 cm
Signatura: LD monogram AK 1959 v tisku
v 15 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno
kresba uhlem, tuš
v 26,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD J. Urbánek 43
rytina
v 16 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Mašek V 42
litografie, akvarel
v 31,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie
v 31 ✕ š 46 cm
Signatura: PD Rabas 42
v 32 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Mašek V.
v 12 ✕ š 11 cm
Signatura: PD K Svolinský
v 7,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD K. Štěch
litografie
v 18 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
lept, akvatinta
v 11,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Liesler 48
barevná litografie
v 15,5 ✕ š 9 cm
Signatura: UD Liesler
litografie
v 11,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Kolíbal 56
v 17,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD B. Lacina 48
litografie
v 41 ✕ š 35 cm
Signatura: LD Tichý 44
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
autorsky kolorovaná litografie, pastel, karton
v 22,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PN Fr. Gross 44
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |