barevné vernis mou 91/110
v 11,5 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Jaška Jiří, LD J. Jaška v tisku
litografie
v 22 ✕ š 36 cm
Signatura: UD V. Sivko 47
lept 10/25
v 24 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD J. Guillenard-Bürger (?)
1 x dřevoryt, akvarel, 4 x dřevoryt
14 x 9 / 8,5 x 8 cm
Signatura: PD 3 x Florian, 1 x M. Florian, 1 x neznačeno
5 x mědirytina 13/250
v 19,5 ✕ š 12 cm
Signatura: 1 x B. Lacina
dřevoryt, korektury tuší
v 12,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD A. Macková
v 15 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Karásek 1956
v 19,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Emil Kotrba v tisku
v 15,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD Liesler
barevná litografie 180/200
v 40,5 ✕ š 55 cm
Signatura: PD Ant. Pelc 59
v 12,2 ✕ š 8,7 cm
Signatura: PD Reynek
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
v 20 ✕ š 20 cm
Signatura: LD Tichý 43
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
barevná suchá jehla
v 29,5 ✕ š 39 cm
Signatura: UD Tichý 43
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
v 28,1 ✕ š 22 cm
Signatura: LD Tichý 45, monogram T v tisku
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
aktivní grafika
v 22,5 ✕ š 17 cm
Signatura: UD V. Boudník 59
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
strukturální grafika
v 15 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD Vladimír Boudník 1960.
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
barevná litografie
v 38 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD J. Grus 41
litografie
v 31 ✕ š 46 cm
Signatura: PD Rabas 42
8 x lept, 1 x dřevoryt
v 25 ✕ š 17 cm
Signatura: 7 x M. Troup, 1 x Troup
3 x mědirytina 145/150
v 29 ✕ š 24 cm
Signatura: 3 x PD monogram Mšk 40
suchá jehla, akvarel 27/50
v 11 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Josef Hodek 1955
v 10,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD J Váchal, LD J. Váchal 41 v tisku
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: LD monogram J. V. v tisku