litografie
v 18,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Vojt S 37 v tisku
v 21,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš 1932
v 25,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Tittelbach V. 23.
v 24,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD H Laurens, LD monogram HL v tisku
litografie
v 14,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD R Kremlička
litografie
v 16,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD R Kremlička
litografie
v 17 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD R Kremlička
kresba tuší, akvarel
v 28 ✕ š 19 cm
Signatura: PD monogram KPK 40
v 14 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD monogram TFŠ v tisku
v 19 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Jan Rambousek 1922
v 21 ✕ š 23 cm
v 23,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD V. Sychra 36
kresba tuší, vernis mou, hedvábný papír
v 46 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Šíma 927
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
v 24,5 ✕ š 11,5 cm
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
v 11,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD B. Reynek
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
v 21,5 ✕ š 26,5 cm
v 25,5 ✕ š 20 cm
litografie
v 14,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD monogram J. Z. 20
kolorovaný lept
v 10 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD F. F. Langer 30
v 16,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš 1933, LD Vondrouš 1933 v tisku
v 13 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD autorské razítko s monogramem TFŠ
v 15,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Arno Nauman
v 15,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD A. Majer, monogram A. M. v tisku
litografie
v 28,5 ✕ š 18 cm
Signatura: LD Kaláb 32