tempera, dřevěná deska
v 27,5 ✕ š 40,5 cm
Vyvolávací cena: | 4 500 000 Kč |
olej, plátno
v 65 ✕ š 81 cm
Signatura: PD V. Špála 35, na rubu na blindrámu V. Špála
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
olej, plátno
v 51 ✕ š 45 cm
Signatura: LD F. Malý 32
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
olej, plátno
v 66 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Štyrský 1937
Vyvolávací cena: | 6 500 000 Kč |
olej, plátno
v 51 ✕ š 71 cm
Signatura: PD Marešová 1932
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
olej, karton, lepenka
v 63 ✕ š 62 cm
Signatura: PD Procházková 31, na rubu na lepence Lin Procházková / 1931
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
v 46,5 ✕ š 65,5 cm
Signatura: LD V. Tittelbach
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, lepenka
v 40 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Rom. Havelka 22
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
v 51 ✕ š 82 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 1935
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
v 41 ✕ š 27 cm
Signatura: PD P. Kotík 33, na rubu monogram P. K. 1933
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
v 40,5 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček 34, na rubu Vojt Sedláček