pastel, akvarel, ruční papír, oboustranná kresba
v 41 ✕ š 29 cm
Signatura: PN Načeradský 72 / PD Načeradský 72
kresba tuší, barevné fixy, ruční papír
v 61 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 72
v 59 ✕ š 41,5 cm
Signatura: NU Aleš Lamr 72
kombinovaná technika, olej, barevné tuše
32 x 22 cm
Signatura: na rubu Wojnar 77
propalování, koláž, kresba tužkou
59,5 x 83 cm
Signatura: PD 56/80 monogram S
kombinovaná technika, kvaš, karton
37 x 54 cm
Signatura: PD P. Rudolf 79
pastel, tužka, fix, karton
72 x 51 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1969
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
kombinovaná technika, pastel, tuš
51 x 73 cm
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |