olej, malířská lepenka
v 35 ✕ š 50 cm
Signatura: PD B Vala 1943
2 x litografie
19,5 x 14 / 7 x 4,5 cm
Signatura: 1 x UD monogram ŠM 58 v tisku (zrcadlově)
akvarel, karton
v 37 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček 47
kombinovaná technika, akvarel, pastel, tuš
v 41,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Liesler 1956
v 34,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Liesler 1956
olej, lepenka
v 44 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Ján Želibskký 48.
kombinovaná grafická technika, monotyp
v 24,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Kolínská 1959
litografie
v 22,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M. Švabinský
barevný linoryt 22/22
v 13,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Krizek 58
v 14 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Čepelák, LD Čepelák 1955 v tisku
v 28,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Jar. Dvořáček 44
tempera, tuš, karton
v 33 ✕ š 24 cm
Signatura: LD F. Emler, PD Paris 48
olej, karton, lepenka
v 49,5 ✕ š 64 cm
Signatura: PD A Beran 43
lept 20/50
v 8,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Vladimír Boudník 1955 XI 8.
akvarel, tužka
v 15 ✕ š 30 cm
Signatura: LD Mario Stretti 1953, PD 27. X.
22 x barevný dřevoryt
v 31,5 ✕ š 21,5 cm
lept / suchá jehla
4 x 6 / 7,5 x 5,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 58 / PD monogram V. Z. v tisku
v 32 ✕ š 25 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46
olej, sololit
v 77 ✕ š 57 cm
Signatura: LD Podrabský 46
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera, lepenka
v 32 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Šíma 1947
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
akvarel, rozmývaná tuš, papír na plátně
v 153 ✕ š 243 cm
Signatura: PD J. Šíma
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |
olej, plátno
v 33 ✕ š 50,5 cm
Signatura: na rubu John Jiří / 1950-51
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
kombinovaná technika, kvaš, akvarel, uhel, tuš, karton
v 49 ✕ š 62 cm
Signatura: PD J. Šíma 57
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, malba, karton, oboutranné
v 100 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Filko 1977/1978, Filko 1956, na rubu 1978-79 Filko
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |