v 25 ✕ š 39 cm
Signatura: PD M. Nový 54
v 8,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD S. Hofmanová 52, monogram SK v tisku
v 5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD S. Hofmanová 53
olej, plátno
v 70 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Krejčí Fr. 40, na rubu 1939
akvarel, karton
v 31 ✕ š 26 cm
Signatura: PD monogram V. Z. 48
akvarel
v 25 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček 1955
kombinovaná technika, lavírovaná tuš, uhel, papír
v 32,5 ✕ š 50 cm
Signatura: LD J. Šíma 60
olej, plátno
v 47 ✕ š 56 cm
Signatura: LD P. Kotík 44
v 17,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD A. Macková
v 12 ✕ š 7 cm
Signatura: UD 48 Albich, LD Al v tisku
různé techniky
8,5 x 6,5 / 13,5 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno, PD B. Štěpán, UD D. Chatrný, LD monogram EO 57, na rubu pozůstalostní razítko
akvarel, karton
v 40 ✕ š 56 cm
Signatura: PD Jan Slavíček / 1950
monotyp
v 22,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD F. Bič 1949, Bič 49 v tisku
v 11,5 ✕ š 7 cm
Signatura: UD V. Zykmund, 46
v 8,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
v 8 ✕ š 6 cm
Signatura: neznačeno
9 x litografie
4,5 x 14 / 18,5 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
6 x barevná litografie
21,5 x 16,5 / 26,5 x 20,5 cm
Signatura: 6 x PD F Ketzek 43
akvarel, rytá kresba
v 62,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD K. Souček 60
akvarel, rytá kresba
v 45 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD K. Souček 60
akvarel, tužka, papír
v 57 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Tichý 51
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
v 93,5 ✕ š 98 cm
Signatura: LD monogram AP
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, plátno
v 31,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 48
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
v 60 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Z. Burian
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |