olej, plátno
v 41 ✕ š 46 cm
Signatura: PD Rotrekl 58
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
v 26,5 ✕ š 17 cm
Signatura: UD Fr. Hudeček 44
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
v 39 ✕ š 29 cm
Signatura: PD 28/2 -47 Matal
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
2 x kombinovaná grafická technika, novinový papír
20,5 x 32 / 12 x 20,5 cm
Signatura: 2 x PD monogram DP 60
akvarel, kresba perem
v 9,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD monogram K 60
akvarel, karton
v 32 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1951
kvaš
v 19,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD 1956 nečitelná
v 25,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD monogram F-B - 1941 v tisku
litografie 4/12
v 24,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957, 57 Jánuš Kubíček v tisku
v 23 ✕ š 31 cm
Signatura: PD nečitelná, nečitelná 42 v tisku
v 21 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Jílek 41
v 12,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
akvarel, tuš
v 30 ✕ š 45,5 cm
Signatura: PD B. Petrovan 49
v 19 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Nač 1958
olej, plátno
31,5 x 40,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 48
1951
8,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, ruční papír kašírovaný na plátně
66 x 49 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 58
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, tempera, karton
50 x 68 cm
Signatura: sign. PD K. Linhart 59
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
suchá jehla 9/30
41,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 45, monogram E. F. v tisku
olej, překližka
13,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, tempera, písky na kartonu
52,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 60, na rubu E. Ovčáček
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
54 x 68 cm
Signatura: sign. LD Jan Bauch 1957
kresba tuší, karton
47 x 31 cm (výře
Signatura: sign. PD monogram AH 55
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
80 x 65 cm
Signatura: sign. PN V. Sychra 59
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |