kombinovaná technika, tempera, karton
37 x 54 cm
Signatura: PD P. Rudolf 79
litografie
23 x 27 cm
Signatura: PD F. Gross 44
kombinovaná grafická technika, papír na kartonu
25,5 x 21 cm
Signatura: PD Kressa L. 28. III. 65.
17,5 x 27,5 cm (výřez)
Signatura: na rubu razítko pozůstalosti autora
strukturální grafika
29,5 x 21,5 cm
Signatura: PD Zbyněk Jetleb 1972
2009
barevný pastel, ruční papír
56 x 42,5 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Jebavý 2009
litografie
12 x 6,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
strukturální grafika
28,5 x 33,5 cm
strukturální grafika 2/10
35 x 34 cm
Signatura: neznačeno
21 x 14 cm
Signatura: na rubu Tamara Klimová, 1971
lept, akvatinta
8,5 x 12 cm
Signatura: PD Emil Filla
tempera
30,5 x 22,5 cmm (výřez)
Signatura: LD V Rožánek
17 x 19,5 cm
Signatura: PD T. K., na rubu Tamara Klimová, 1989
22 x 12 cm
Signatura: na rubu Tamara Klimová, 1988
13 x 14 cm
Signatura: na rubu Tamara Klimová, 1983
tempera
43 x 31 cm (výřez)
Signatura: UD V Rožánek
2006
kombinovaná technika, papír 3/9
27,5 x 19 cm
Signatura: na rubu Baláž 06, autorské razítko
20 x 15,5 cm
Signatura: PD K. Souček 45
tempera, tisk
29,5 x 21 cm
Signatura: LD R. Fila 87
2016
monotyp, malba, tisk, karton
26 x 14 cm
Signatura: na rubu Marian Meško
15,5 x 13 cm
Signatura: na rubu Tamara Klimová, 1980
24,5 x 15,5 cm
Signatura: PD K. Souček 45
19783
12,5 x 15 cm
90. léta 20. stol.
kresba fixem
33,5 x 33,5 cm
Signatura: na rubu Milan Adamčiak 90te