11,5 x 8,5 cm
Signatura: PD V Silovsky
olej, sololit
28 x 38,5 cm
Signatura: LD Červinka
11,5 x 10 cm
Signatura: PD V Silovský
olej, plátno
130 x 220 cm
Signatura: PD Cundrla 87
13,5 x 10 cm
Signatura: PD V. Silovský
9,5 x 11 cm
Signatura: PD Vl. Pukl
11 x 8 cm
Signatura: PD Vl. Pukl v tisku
kresba tuší, akvarel
38 x 24 cm
Signatura: PD Zívr 1980
11 x 8,5 cm
Signatura: PD monogram VP v tisku
7,5 x 11 cm
20,5 x 15 cm
Signatura: PD Chad 43
barevná litografie 3/100
39,5 x 30 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 72
dřevoryt 24/60
12 x 8,5 cm
Signatura: PD Vl. Pukl 39
1940, 1941
2 x lept (103/170)
8 x 9 / 10 x 9 cm
Signatura: 1 x PD Vl. Pukl, PD / LD Vl. Pukl v tisku
kombinovaná technika, grafit, papír
40,5 x 34,5 cm
Signatura: PD Karlíková 72
2 x lept
9,5 x 12 / 11,5 x 9 cm
Signatura: 2 x PD A. Majer, 1 x LD M. A. v tisku
2 x lept
8 x 11,5 / 12 x 9 cm
Signatura: 2 x PD A. Majer, M. A. / A. M. v tisku
akvarel
8 x 8,5 cm
Signatura: LD monogram VB 1943 / VIII
litografie
16,5 x 12,5 cm
Signatura: LD Tichý 47
barevná litografie
11,5 x 18,5 cm
Signatura: LD ma dvoulistu K Svolinský
2 x barevná litografie
18,5 x 12 / 18 x 11,5 cm
Signatura: 2 x PD C. Bouda, LD CB v tisku
olej, karton
21 x 30 cm
Signatura: LD 6. 8. 1972 CM
1933, 1939
tisk, lept 5/60
9,5 x 13 / 14,5 x 8 cm
Signatura: PD Vl. Pukl 39
barevná strukturální grafika
23,5 x 19 cm
Signatura: PD Puchanrová 64