2 x linoryt
10 x 20,5 / 10 x 15 cm
Signatura: 2 x Zd. Chotěnovský
2012
kombinovaná technika, kvaš, ruční papír na kartonu
18 x 12 cm
Signatura: D Mirek Kaufman 2012
3 x dřevoryt (21/100, 32/100)
8 x 10 / 10,5 x 7,5 cm
Signatura: 3 x PD V Komárek
3 x linoryt
21 x 12,5 / 18 x 27 cm
Signatura: 3 x D V. Kotasová
1995, 1996, 1997
4 x litografie
14,5 x10,5 / 20,5 x 15 cm
Signatura: 4 x Jiří Kubíček (1996,1997, 1995)
1942, 1932
2 x lept
13,5 x 5 / 15 x 6 cm
Signatura: LD St. Kulhánek in print, S. Kulhánek v tisku
barevná litografie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: PD A. Lamr
1942, 1944, 1945
4 x zinkografie
10 x 4,5 / 7 x 5,5 cm
Signatura: 4 x D monogram RL v tisku
barevná litografie
17,5 x 9 cm
Signatura: PD Liesler 96, na rubu Liesler
2 x dřevoryt
12,5 x 7 / 10 x 6 cm
Signatura: 2 x PD Zd. Mézl
4 x serigrafie
9 x 7,5 / 8 x 6 cm
Signatura: 4 x UD M. Nováček
akvarel, tužka
11 x 15 cm
Signatura: UD I. Ouhel 97
barevná litografie 5/200
22 x 10 cm
Signatura: UD Pacovská 71
barevná litografie 3/65
15 x 11,5 cm
Signatura: PD Ranný
3 x litografie
19 x 15,5 / 20 x 15,5 cm
Signatura: neznačeno
3 x barevný linoryt
3 ks 18 x 11,5 cm
Signatura: 3 x UD Jaroslav Sůra 96
3 x litografie
14 x 9,5 / 13 x 8,5 cm
Signatura: D J. Hladík 71, K. Vysušil, Sukdolák
litografie
22 x 13,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský v tisku
3 x litografie
3 ks 23 x 17 cm
Signatura: neznačeno
2 x barevná litografie
2 ks 17,5 x 13 cm
Signatura: sign. monogram autorem v desce LN, PN
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
20 x 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
zlacený reliéfní tisk
18 x 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
13,5 x 7,5 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 67
barevná litografie, malba 42/150, papír na kartonu
70,5 x 101 cm
Signatura: PD Hermann Nitsch