linoryt 37/40
47 x 42 cm
Signatura: UD V. Kotasová 99
reliéfní tisk, autorský tisk
24,5 x 25 cm
Signatura: PD J. Válek 98
2 x kresba tuší
27 x 39 / 28 x 39 cm
Signatura: 1 x LD O. Jelínek
41 x 28,5 cm
Signatura: UD O. Jelínek, LD monogram O.J.
barevný linoryt 37/40
51,5 x 36,5 cm
Signatura: PD Martin Manojlín 1999
linoryt 37/40
56 x 38 cm
Signatura: PD J Vohradský 99
barevný linoryt 37/40
59,5 x 42 cm
Signatura: PD Jana Šindelová 1999
barevná litografie 45/200
10,5 x 8,5 cm
Signatura: UD K Beneš 96
2006
12,5 x 10,5 cm
Signatura: PD OPáleníček 06
21 x 11 cm
Signatura: PD A. Lufrová
akvarel, lepenka
35 x 24,5 cm
Signatura: PD K Sup
suchá jehla, autorský tisk
14 x 10,5 cm
Signatura: UD Pavlica 99
serigrafie 98/160
9,5 x 6 cm
Signatura: PD Poláček
barevná serigrafie
26 x 12 cm
Signatura: PD F. Matoušková
1966 (?)
akvarel
28,5 x 18 cm
Signatura: PD nečitelná s datcí 1866 (?)
10,5 x 11,5 cm
Signatura: UD J. Walterová 1975
11 x 18 cm
Signatura: PD Molín
29,5 x 21 cm
Signatura: PD monogram JK 96
2015
barevná litografie 57/75
48,5 x 38 cm
Signatura: LD A Born, UD razítka Karel Toman, Kamil Lhoták, PD J. Bouda 85 - 2015
akvarel
15 x 22 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel
12 x 17 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel
10,5 x 13,5 cm
Signatura: na rubu autorské razítko
kresba tuší, akvarel
13 x 16 cm
kresba tuší, koláž
20 x 14 cm
Signatura: PN monogram db