lept 16/16
16 x 11 cm
Signatura: PD Hadlač 79
41 x 30 cm (výřez)
Signatura: PD A. F. Stehlík
litografie
36,5 x 27,5 cm
Signatura: PD Truppe
15 x 10,5 cm
Signatura: PD Boštík
serigrafie 68/200
12 x 19,5 cm
Signatura: UD Jiří Šindler
barevný lept 6/50
12 x 9 cm
Signatura: PD Puchnarová 67
1913
kresba tuší, akvarel
13,5 x 13 cm (výřez)
Signatura: PD F.Ž.J. 13.
lept 6/50
11 x 16,5 cm
Signatura: PD Puchanrová 75
20 x 14,5 cm
Signatura: PD Hadlač 78
barevná litografie 16/85
19 x 14 cm
Signatura: PD M. Erazim 93
olej, lepenka
36 x 60 cm
Signatura: LD Janča (tužkou)
1969/2002
serigrafie 29/200
19 x 8 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1969/2002
olej, lepenka
50 x 70 cm
litografie
13,5 x 8,5 cm
Signatura: B. S. Urban na druhé straně dvoulistu
barevný lept 85/200
19,5 x 14 cm
Signatura: UD Karel Zeman
12 x 11 cm
Signatura: PD A Grmelová 75
olej, překližka
25 x 39 cm
Signatura: PD F. Fiala
barevný lept 86/200
15,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Anderle
barevný lept 82/100
14 x 9 cm
Signatura: UD A. Antonová 98
olej, plátno
36 x 39,5 cm
Signatura: PN A. Čermák
akvatinta 9/50
21 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: PD E. Mužíková (na paspartě)
60. léta 20. stol.
litografie
38 x 25,5 cm
Signatura: neznačeno
grafický list, reliéfní tisk
10,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Zykmund v tisku
44 x 31 cm (výřez)
Signatura: na rubu pod dedikací C. Marková 24. 1. 1974