lept 26/125
19,5 x 13,5 cm
Signatura: PD Istler 92
linoryt 24/50
25 x 7,5 cm
Signatura: PD Istler 50
2011
olej, plátno
107 x 150 cm
Signatura: PD Zuzuk 11
29 x 15 cm
Signatura: PD Navrátil 67
litografie
25 x 16 cm
Signatura: PD F. Malý 74
akvarel, karton
64 x 88 cm
Signatura: LD E. Kostrhon
suchá jehla 3/50
29,5 x 21 cm
Signatura: PD Jarmila Totušková 79
barevná litografie 55/100
29,5 x 24 cm
Signatura: PD Jarmila Totušková 97
olej, plátno
116 x 87 cm
Signatura: PD P. Besta
lept 1/50
30,5 x 20,5 cm
Signatura: PD Vl. Drápal 72
olej, plátno
87 x 106 cm
Signatura: PD P. Besta 92
lept 15/50
29,5 x 22 cm
Signatura: PD Ed. Milén
litografie 1/105
20 x 27,5 cm
Signatura: PD Hlobil 78
kresba uhlem, olej, plátno
80 x 90 cm
Signatura: LD Kryl 60
barevná litografie 37/70
42 x 29,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 81
lept 77/100
35,5 x 25 cm
Signatura: PD Sozanský 88
barevná litografie 37/60
42 x 29,5 cm
Signatura: PD V. Bláha 80
olej, plátno
76,5 x 76,5 cm
barevná litografie 37/60
41,5 x 29,5 cm
Signatura: PD V. Bláha 80
2007
olej, plátno
51 x 90 cm
Signatura: PD S Barkovsky, na rubu Barkovsky Sergiy, 2007
barevná litografie 37/70
40 x 37,5 cm
Signatura: UD V. Novák 82
kombinovaná technika, tužka, papír
32 x 29 cm
Signatura: na rubu Škarohlíd 1993
32,5 x 26 cm
Signatura: na rubu Škarohlíd 1963
2009
olej, plátno
85 x 65 cm
Signatura: PD monogram SB, na rubu Barkovsky Sergiy, 2009