kombinovaná grafická technika 2/15
63,5 x 49,5 cm
Signatura: PD M. Klimovičová
litografie 38/40
37 x 27 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram ŠM 56 Chodov v tisku
kombinovaná grafická technika 3/30
57 x 48 cm
Signatura: PD M. Klimovičová
dřevoryt, 2 x barevná litografie
16,5 x 12,5 / 10,5 x 14,5 / 13 x 8 cm
Signatura: LD C Bouda, 2 x PD monogram CB v tisku, UD Jiří Bouda 01
litografie
20,5 x 14 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD Švabinský 48 v tisku
barevná litografie, ruční papír
15,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Slenář 69
barevná suchá jehla 17/26 B
16,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Istler 45
lept, autorský tisk, barevný pastel
29,5 x 23 cm (list)
Signatura: UD Jiří Anderle
3 x dřevoryt
13,5 x 9,5 / 13 x 8,5 / 14 x 10,5 cm
Signatura: 3 x PD F. Kobliha, 3 x v tisku monogram FK
barevný pastel
36 x 39,5 cm
Signatura: LD P. Strnadel (nečitelná datace)
2007, 2005, 2003
3 x linoryt, akvarel (138/150, 13/120, 88/200)
18 x 8,5 / 19,5 x 9 / 13,5 x 9,5 cm
Signatura: 3 x PD A. Antonová (07, 05, 03)
2 x lept
3 x 7 / 3,5 x 6 cm
Signatura: 2 x PD V. Zykmund
barevná litografie
18,5 x 12,5 cm
Signatura: UD Liesler 96
14 x 9,5 cm
Signatura: UD A Born
2007
tisk
8 x 4,5 cm
Signatura: UD Petr Nikl 2007
lept 79/150
18,5 x 13 cm
Signatura: PD J Souček 95
14 x 9,5 cm
Signatura: UD A Born
litografie 1/12
13 x 15,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
19 x 16,5 cm
Signatura: UD A Brunovský 1970
2000
kresba tužkou, papír na kartonu
42 x 30 cm
Signatura: PD Klára B. 2000, na rubu Klára Bočkayová
27,5 x 39,5 cm
Signatura: UD Zábranský 1966, na rubu Vlasta Zábranský, 1966
barevný lept 66/100
19,5 x 15 cm
Signatura: PD Istler 93
16 x 12 cm
Signatura: na rubu razítko pozůstalosti autora
kresba tuší, tužka
28,5 x 22 cm
Signatura: PD Josef Daněk 90