kresba, potištěné plátno
160 x 78 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
plastika, kombinovaná technika, asambláž, plátno,
130 x 145 x 25 cm
Signatura: sign. na rubu F. Kyncl 1977
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
2005
reliéf, deska, autorská adjustace
Signatura: sign. na rubu na štítku Wojnar 2005
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
1965-1970
akryl, plátno
70 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
optický reliéf
39 x 39 x 4,5 cm
Signatura: sign. PD M. Dobeš, na rubu na štítku M. Dobeš 1971
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
akryl, karton
48 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu Mirvald
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
optický reliéf, asambláž, karton, autorsky adjustov
102 x 102 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 73.
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, deska
149 x 164 cm
Signatura: sign. na rubu Magdalena Jetelová
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
80. lét a20. s
barevný pastel, karton
36,5 x 33 cm
Signatura: sign. UD Boštík
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
barevný pastel, karton
100 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 1991
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
1996 / 1998
kombinovaná technika, plátno
110 x 110 cm
Signatura: sign. UD Anderle 96 / 1998, 24. 7. - 22. 9.
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
prosakování, text, akryl, netkaná textilie
96 x 154 cm
Signatura: sign. UD D. Chatrný 94
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
2. pol. 70. le
akryl, asambláž, provázek, překližka
104,5 x 86,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kotík 2. polovina 70let/ dokončeno 1995
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
asambláž, malba, dřevo, textil, autorská adjustace
60 x 101 cm
Signatura: sign. UD Mlynárčik 89, na rubu Alex Mlynárčik 89
1970/1971
olej, plátno
36 x 30 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kombinovaná technika, sololit
60 x 81 cm
Signatura: sign. PD R. Fila 75, na rubu Rudofl Fila 1975
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
litina, gumová zátka
v. 75 cm
Signatura: sign. nezjištěna
plastika, vrstvené olovo, modře tónováno
v. 74,5 cm
Signatura: sign. zezadu na plintě O. Zoubek
plastika, vrstvené olovo, modře tónováno, zlaceno
v. 71 cm
1965 - 1966
sádrová plastika, polyester
v. 88 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
původní zkušební bronzový odlitek
v. 36 cm
Signatura: sign. zezadu na plintě Róna
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
2010
akryl, plátno
195 x 300 cm
Signatura: sign. na rubu 2x Jan Merta 2010
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, akryl, písek, textil, pytlovina, lepenka
108 x 80,5 cm
Signatura: sign. LD 80 Róna
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, překližka
99 x 125 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 98, na rubu Načeradský 1998