koláž, papír
15 x 25 cm
Signatura: na rubu Jan Kubíček 69
barevný ofset 7/13
48 x 53,5 cm
Signatura: LD D. Fischer 76
2006
akvarel, tisk
45 x 45 cm
Signatura: PD R. Fila 06
24 x 36 cm
Signatura: PD Jar. Malinský 44.
barevný pastel
32 x 47 cm (výřez)
Signatura: naznačeno
2005
akvarel, tisk
45 x 45 cm
Signatura: LD R. Fila 05
kresba tuší, ruční papír
23 x 40 cm
Signatura: PD Inge Kosková 14/12/1995
grafický list č. 42
34 x 49 cm
Signatura: PD F. Bič 61
akvarel
20,5 x 11 cm (výřez)
Signatura: PD monogram J M 68
strukturální grafika 2/15
22 x 15,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 66
kvaš
36 x 44 cm (výřez)
Signatura: LD Janča 62
serigrafie 11/60
40 x 29 cm
Signatura: PD Jankovič 77
serigrafie 10/60
29 x 40 cm
Signatura: PD Jankovič 77
serigrafie 10/50
35 x 27 cm
Signatura: UD Jankovič 77
akvarel, pastel
30 x 34 cm (výřez)
Signatura: PD O. Matýsek
2006
počítačová grafika, autorský tisk
25 x 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 06
2006
25 x 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2006
1900
akvarel, kvaš, tuš
34,5 x 27,5 cm (výřez)
Signatura: LD Láďa Novák 1900
2000
akvarel, tužka
24,5 x 14,5 cm
Signatura: na rubu Wojnar 2000
barevná litografie 72/500
32,5 x 48 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
2000
reliéf
29,5 x 21 cm
Signatura: PD Wojnar 2000
2000
21 x 18 cm
akvarel, pastel, tužka
42 x 26 cm
Signatura: PD monogram
9 x 6 cm
Signatura: PD monogram VZ