15,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 498/500
30 x 40 cm
Signatura: PD O. Coubine 49
36,5 x 32 cm
Signatura: PD Jar. Stretti-Zamponi, LD J. Stretti-Zamponi v tisku
24,5 x 16 cm
Signatura: neznačeno
50 x 42 cm (výřez)
Signatura: PD B Jaroněk
barevná litografie 85/100
29 x 21 cm
Signatura: PD Em. Ranný
linoryt 8/180
16,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Vl. Tesař 90
1909
barevný lept č. 280
30 x 30 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ 1909 v tisku, LD autorské razítko
dekalk
31 x 31 cm
Signatura: D na paspartě Škarohlíd 1998
barevná serigrafie 52/200
30,5 x 43 cm
Signatura: PD Hořánek 90
34,5 x 24,5 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 70
35,5 x 26 cm
Signatura: UD Pavel Hayek 1999
14 x 14 cm
Signatura: LD Lin. P.
akvarel, pastel, karton
40 x 56 cm
Signatura: LD J. Obrovský
28 x 19 cm
Signatura: PD F Doubrava
25,5 x 39,5 cm
Signatura: PD J Souček
lept, akvatinta, akvarel
41,5 x 53 cm
Signatura: PD Louis Icart
lept 23/35
26 x 39,5 cm
Signatura: PD Jan Souček 86
barevná serigrafie, reliéfní tisk 82/250
70 x 50 cm
Signatura: PD Jiří Kolář
fotografie
23,5 x 34 cm
Signatura: PD J. Stach
kombinovaná grafická technika 102/165 O.M.
30 x 40 cm
Signatura: PD Kokolia 89
barevný ofset
48 x 33 cm
Signatura: PD Daniel Fischer
lept, akvatinta, akvarel
37 x 47 cm
Signatura: PD Louis Icart
barevný lept 17/35
36 x 24,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 81