litografie 26/100
40,5 x 29 cm
Signatura: UD O. Karlíková 98
barevná litografie 3/20
21 x 12 cm
Signatura: PD Bočkay 78
33 x 24 cm
Signatura: 2 x PD M. Kozelka 83 (podle orientace)
akvarel, kvaš, karton
50 x 41 cm
Signatura: na rubu Jiří Mrázek 1948
2003
počítačová grafika, autorský tisk
26 x 26 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
2003
26 x 26 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
2003
26 x 26 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
2003
počítačová grafika, autoorský tisk
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
2003
26 x 26 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
2003
26 x 26 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
2003
26 x 26 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
lept, pastel 1/1
41,5 x 32,5 cm
Signatura: PD Jiri Anderle
kresba tuší, koláž
30,5 x 22 cm
Signatura: neznačeno
litografie 6/6
33,5 x 24 cm
Signatura: PD Rotrekl 64
lept, pastel 1/1
33 x 22 cm
Signatura: PD Jiri Anderle
linoryt, autorský tisk
26,5 x 20,5 cm
Signatura: PD Malát 63
26,5 x 41 cm
Signatura: PD J. Grus, LD 48 22/9 Varna, na rubu Varna 22/9 48.
reliéfní tisk 6/12
35 x 35 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
grafický list
29 x 36 cm
Signatura: UD Č Kafka 74
4 x litografie na 1 listu
11,5 x 18,5 / 17 x 10 cm
Signatura: 1 x PD František Říha 65, 1 x PD monogram H v tisku
kresba tuší, lavírovaná tuš
31,5 x 48,5 / 38 x 44 cm
Signatura: neznačeno
1995/2004
barevná serigrafie 43/110
44,5 x 44 cm
Signatura: PD Rudolf Sikora 1995/2004
strukturální grafika, autorský tisk
42,5 x 32,5 cm
Signatura: PD Berenika Ovčáčková 1991
2012
kresba tuší, tisk
29 x 36,5 cm
Signatura: PD R. Fila 12