14,5 x 10 cm
Signatura: PD J. Váchal, monogram JV v tisku
12,5 x 9 cm
Signatura: PD K. Müller v tisku
14 x 9 cm
Signatura: LD monogram JL v tisku
tisk
16,5 x 20,5 cm
Signatura: Oldřich Hlavsa v tisku
12 x 8,5 cm
Signatura: PD Lin P v tisku
tisk
12 x 8 cm
Signatura: neznačeno
15,5 x 10 cm
Signatura: LN monogram RMK v tisku
dřevoryt, zinkografie
10,5 x 10 / 6 x 5,5 cm
Signatura: 2 x neznačeno
litografie, dřevoryt
12 x 8,5 / 7 x 4 cm
Signatura: 2 x D Cinybulk, 2 x PD monogram C v tisku
1930, 1929
2 x lept
12 x 10,5 / 10 x 7 cm
Signatura: LD AS 30 v tisku, PD Albert Schamoni 29 v tisku
4 x barevná litografie
20,5 x 13,5 / 19,5 x 13 cm
Signatura: 4 x neznačeno
6 x zinkografie
10,5 x 8 / 8,5 cm
Signatura: 1 x monogram OM v tisku
4 x suchá jehla
10 x 5,5 / 10 x 6,5 cm
Signatura: 4 x neznačeno
1995, 1996
2 x barevná litografie
9 x 7 / 10,5 x 7,5 cm
Signatura: 2 x UD Jiří Bouda (95, 96)
dekalk, papír na kartonu
14,5 x 10,5 cm
Signatura: na rubu razítko Jaroslav Škarohlíd
dekalk, papír na kartonu
10,5 x 14,5 cm
94 ks reprodukcí akvarelů, papír na kartonu
94 ks cca 24,5 x 17,5 cm
Signatura: značeno v tisku
14,5 x 10 cm
Signatura: PD V Komárek
2012
barevná serigrafie 117/200
16,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Jan Kubíček 2012
10 x 17 cm
Signatura: PD Zd. Mézl
barevný dřevoryt 47/100
15,5 x 26,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Tyxa 1974.
dřevoryt, akvarek 10/100
14 x 24,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Tyxa 1972.
1969/2002
serigrafie 29/200
19 x 8 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1969/2002
linoryt, akvarel
19 x 9,5 cm
Signatura: UD Houra 84