8 x 18,5 cm
Signatura: UD F. Cundrla
akvarel
14 x 20,5 cm
Signatura: PD F Volf 53
kombinovaná technika, vrypy, akvarel
21 x 10,5 cm
Signatura: UD Jirka a Jana Vovsovi
akvarel
58 x 86,5 cm
Signatura: LD Rudolf Kundera 38
zlacený reliéfní tisk
16 x 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
kuličkové pero, pastel
13,5 x 21,5 cm
Signatura: PD Otč.
kresba uhlem, karton
88 x 62,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 97
2 x suchá jehla
15 x 22 / 15,5 x 22 cm
Signatura: 2 x PD K. Štika
kresba uhlen karton
88 x 62,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 96
tisk
16,5 x 11,5 cm
Signatura: PD M Švabinský v tisku
17 x 9 cm
Signatura: PD Zd. Mézl
1997, 1986, 1991
linoryt 12/30, 2 x litografie (autorský tisk, 33/120)
10,5 x 15 / 10,5 x 10,5 cm
Signatura: 3 x UD Jiří Kubíček (1997, 1986, 1991)
kombinovaná grafická technika 107/130
11,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Karel Demel 97
barevný lept, akvatinta
26,5 x 20 cm
Signatura: PD Emil Wänke (zatřeno bělobou), E. Wänke v tisku
akvarel
17 x 27 cm
Signatura: PD Čeněk Choděra 6./XII. 43.
2014
propalovaná barevná fotografie
13,5 x 10 cm
Signatura: PD Klimeš, LD autorské razítko K
14 x 10 cm
Signatura: PD V Komárek
21 x 16 cm (výřez)
1983, 1997
3 x linocut
13,5 x 7,5 / 19 x 9 cm
Signatura: 2 x D Houra (83, 97), 1 x UD M. Houra
akvarel, inkoust / akvarel, tužka / zinkografie
15 x 10 / 13 x 20 cm
Signatura: 2 x PD Holler, 1 x PD Holler v tisku
lept na hedvábí
15 x 20,5 cm
Signatura: PD částečně nečitelná ? Schindler na paspartě
7 x barevná litografie 36/120
7,5 x 9,5 / 5 x 5 cm
Signatura: PD F. Emler
2015
akvarel
16,5 x 12,5 cm
Signatura: LD M. F. 2015, na rubu Marie Filippovová
dřevoryt 169/200
14,5 x 9,5 cm
Signatura: PD V Komárek 73