20,5 x 25,5 cm
Signatura: LD K. Srp
olej, lepenka
67 x 56 cm
Signatura: PD V Pavlík
kresba rudkou
26 x 36,5 cm
Signatura: PD K. Srp 46
14 x 16 cm
Signatura: autorské razítko na rubu
kresba uhlem, plátno
88 x 95 cm
Signatura: LD Kryl 61
29 x 26 cm
Signatura: PD Fr. Srp 1935
2010
barevná litografie
33 x 50 cm
Signatura: UD Načeradský 2010
olej, plátno
72 x 86 cm
Signatura: PD V. Živný
2009
barevná litografie
37,5 x 48 cm
Signatura: PD Načeradský 2009
suchá jehla 32/50
30 x 23,5 cm
Signatura: PD Jiří Brázda 94
olej, karton
33 x 67,5 cm
Signatura: PD Žáček F. (?)
barevná serigrafie 62/100
42 x 29,5 cm
Signatura: na rubu Jiří David 90
lept, pastelky
50 x 33 cm
Signatura: PD Jiří Anderle 1988
barevná serigrafie
52 x 36 cm
Signatura: PD Vl. Preclík
barevná serigrafie
48,5 x 33 cm
Signatura: PD Mžyk Josef
lept, pastelky
50 x 33 cm
barevná litografie 68/100
30 x 25 cm
Signatura: PD Petr Nikl 2001
barevná litografie 25/70
23 x 31 cm
Signatura: PD Komárek, autorské razítko Ivan Komárek
tempera
58 x 38 cm
Signatura: PD Vilém Plocek
dřevoryt č. 20
19 x 22,5 cm
Signatura: PD A. Macková, LD monogram AM v tisku, PD 1926 v tisku
olej, plátno
46 x 52 cm
Signatura: PD Jar. Kotas
barevná litografie 39/70
37 x 22,5 cm
Signatura: UD V. Novák, PD 1991
mezzotinta 14/100
34,5 x 26,5 cm
Signatura: PD Jaroslava Pešicová 1978
60. léta 20. stol.
40,5 x 16 cm
Signatura: LD Bape