lept 96/150
10,5 x 19 cm
Signatura: PD Jan Otava 1986
kresba tužkou, barevné fixy
18,5 x 13 cm
Signatura: PD K. Oberthor
19 x 29 cm
Signatura: UD J. Krejčová
koláž, fixy, kuličkové pero, hrací karta
10,5 x 6 cm
Signatura: PD V. J.
11,5 x 18 cm
Signatura: PD J. Chudomel 92
15 x 21 cm
Signatura: PD Vl. Jarcovják
2018
barevný dřevoryt 3/4
14,5 x 19 cm
Signatura: PD Hodonský 2018
litografie
14 x 22 cm
Signatura: PD V. Haise
olej, karton, lepenka
24 x 19 cm
Signatura: LN P. Kotík
2016
akvarel
20 x 14 cm
Signatura: LD M. F. 2016
2009
akvarel
14,5 x 15 cm
Signatura: PD Jana 2009, na rubu Jana Budíková
olej, plátno
40,5 x 50,5 cm
Signatura: PD K. Olšanský
2 x barevná litografie
14 x 8,5 / 10 x 7 cm
Signatura: PD Bub 87 v tisku, V. Bubeníček
barevné křídy, černý karton
10,5 x 11,5 cm
Signatura: PD monogram K 60
olej, plátno
51 x 41 cm
Signatura: LD K. Olšanský
14,5 x 16,5 cm
Signatura: PN Bělovětov 67
akvarel
41 x 29,5 cm (výřez)
Signatura: PD Fr A Jelínek
barevná litografie 22/30
28 x 18,5 cm
Signatura: UD Igor Ševčík
barevné fixy, pastel
18 x 21 cm
Signatura: PD St. Holý
barevný lept 35/100
25,5 x 19 cm
Signatura: UD B. Waageová, PD 1987
olej, plátno
45 x 55 cm
tisk z perforovaného plechu, suchá jehla 3/60
26,5 x 33 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1999
litografie 12/45
13 x 28,5 cm
Signatura: PD Ivana Lomová 1996
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: LD Fr. A. Jelínek