57 x 39 cm (výřez)
Signatura: PD V. Komárek
kolorovaná serigrafie 47/80
30,5 x 43,5 cm
Signatura: PD J. Lindovský 83
barevný lept, I. stav 3/5
24,5 x 32 cm
Signatura: PD Istler 79
barevný lept 172/200
47 x 33 cm
Signatura: PD Istler 92
1982 - 1988
serigrafie 27/50
34,5 x 17,5 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1982-88
barevný lept, autorský tisk 24/60
53 x 48 cm
Signatura: UD Pavel Sukdolák
tempera, pastel, karton
43,5 x 47 cm (výřez)
Signatura: PD Bím 96
barevná litografie 75/90
31,5 x 26,5 cm
Signatura: PD Liesler 80
barevná litografie 8/13
65 x 49 cm
Signatura: UD K. Vysušil 71
barevný lept 49/60
54 x 49,5 cm
Signatura: UD Pavel Sukdolák
akvarel
20,5 x 29 cm (výřez)
Signatura: LD C. Bouda
barevná serigrafie, ofset, tužka, autorský tisk (24)
36 x 39 cm
Signatura: PD D. Fischer 77
barevná litografie 7/9
65 x 49 cm
Signatura: UD K. Vysušil 72
barevná litografie 98/100
26,5 x 21 cm
Signatura: PD Liesler 86
kombinovaná grafická technika 9/30
64 x 49,5 cm
Signatura: PD M. Klimovičová
61 x 52 cm
Signatura: PD M. Klimovičová
kombinovaná grafická technika 2/15
59 x 49,5 cm
Signatura: PD M. Klimovičová
barevný pastel
36 x 39,5 cm
Signatura: LD P. Strnadel (nečitelná datace)
kombinovaná grafická technika, autorský tisk
57,5 x 48 cm
Signatura: PD M. Klimovičová
kombinovaná grafická technika 3/7
64 x 49 cm
Signatura: PD M. Klimovičová
litografie
13,5 x 20 cm
Signatura: PD M Švabinský
barevný lept 8/30
18,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Istler 93
kombinovaná grafická technika 1/1
59 x 49,5 cm
Signatura: PD M. Klimovicova
kombinovaná grafická technika 1/30
59,5 x 50 cm
Signatura: PD M. Klimovičová