kresba, ruční papír
23 x 30 cm (list)
Signatura: PD monogram P 66
tisk
29,5 x 21 cm (list)
Signatura: na rubu monogram J. K.
koláž, nitě, berva, karton
42 x 29,5 cm
Signatura: UD V. Zykmund 83
lept, autorský tisk
11 x 7,5 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 45
akvarel, kvaš
53 x 38 cm
Signatura: LN Bělocvětov
akvarel, tuš
20,5 x 14 cm
Signatura: PD Puchnarová 62
lept 48/60
16 x 12,5 cm
Signatura: PD Dobr. Halata 82, Dobr. Halata 82 v tisku
barevný lept 173/200
33,5 x 24 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
tisk
29,5 x 21 cm
Signatura: na rubu monogram S. K.
tisk
28 x 20,5 cm
zlacený reliéfní tisk
14 x 14,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
tisk
29,5 x 21 cm (list)
tisk
28 x 20 cm
kombinovaná technika, pastel
20,5 x 30 cm (výřez)
Signatura: PD P. Kotík 63
tisk
17 x 15,5 cm
barevná litografie
31,5 x 36,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
tisk
28 x 17 cm
tisk
19,5 x 19,5 cm
akvarel
32 x 22,5 cm
Signatura: PD F. Demel
lept, akvatinta 48/50
15,5 x 11,5 cm
Signatura: PD P. Čampulka 81
akvarel
29,5 x 21,5 cm (výřez)
Signatura: PD F. Demel
suchá jehla 48/60
13 x 17 cm
Signatura: PD Sendlerová 78
olej, tužka, papír
48 x 65 cm (papír)
Signatura: LD M. Šnajdr 84
litografie 135/200
20 x 40,5 cm
Signatura: PD Emil Kotrba 1967