19 x 11 cm
Signatura: PD Zdeněk Mézl
15,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno
lept 37/50
10 x10,5 cm
Signatura: PD Václav Kabát
26,5 x 14 cm
Signatura: LD Bělocvětov
2 x barevná litografie
16 x 9,5 / 15 x 9 cm
Signatura: 2 x D Liesler 94
barevná litografie 498/500
30 x 40 cm
Signatura: PD O. Coubine 49
lept, autorský tisk
15,5 x 9,5 cm
Signatura: PD P. Kľúčik 1993
lept, autorský tisk
10,5 x 7 cm
Signatura: PD Dudek 97
50 x 42 cm (výřez)
Signatura: PD B Jaroněk
20 x 14,5 cm
Signatura: UD V Komárek
12 x 8 cm
Signatura: PD Reynek
strukturální grafika, perforace
15 x 28 cm
Signatura: PD Málek 1964
11 x 8 cm
Signatura: D František Tichý 50
2005
olej, plátno
20 x 28 cm
Signatura: LD I. Ouhel 05, na rubu na blindrámu Ivan Ouhel 05
lept 16/100
14 x 9 cm
Signatura: PD J. Pileček 86
barevná litografie 186/200
13,5 x 10,5 cm
Signatura: PD A Brunovský 1974
32,5 x 31 cm
Signatura: UD Bouše 81
2005
zlacený reliéfní tisk
16 x 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
33 x 25 cm
Signatura: UD Bouše 84
2 x barevná litografie
12,5 x 15 / 12,5 x 15 cm
Signatura: 2 x PD F. Emler
barevná litografie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: UD A. Lamr
litografie
30,5 x 19 cm
Signatura: PD Plátek
32,5 x 31 cm
Signatura: UD Bouše 84
36 x 17,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger