barevná litografie 26/500
27 x 46 cm
Signatura: PD Vlast. Rada
barevný ofset
37 x 28 cm
Signatura: PD Jiří Trnka v tisku
14 x 5 cm
Signatura: PD Salcman
litografie
27,5 x 47,5 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 76 - 15
litografie
22,5 x 36 cm
Signatura: PD M. Kazdová
10,5 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 78/80
11 x 8 cm
Signatura: PD J. Šerých 86
11 x ofset
11 ks 14,5 x 10,5 cm
Signatura: 11 x V. Špála v tisku
9 x ofset
5 ks 14,5 x 10 / 4 ks 15 x 10,5 cm
Signatura: 9 x V. Beneš v tisku
10 x tisk
10 ks 9 x 14 cm
Signatura: 4 x monogram ŠM v tisku
barevný ofset
35 x 27 cm
Signatura: neznačeno
14 x tisk
14 ks 10 x 14,5 cm
Signatura: 7 x Rabas v tisku
9 x tisk
9 ks 10,5 x 14,5 cm
Signatura: 4 x Zrzavý v tisku
17 x tisk
17 ks 9 x 14 cm
Signatura: neznačeno
14 x tisk
14 ks 10 x 14,5 cm
Signatura: 12 x monogram CB v tisku
barevný linoryt 20/34
29 x 7,5 cm
Signatura: PD Křížek 59
barevná litografie
22,5 x 29,5 cm
Signatura: PU Troup 68, PD Troup v tisku
1913
32 x 38,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, PN monogram TFŠ 1913 v tisku
linoryt 9/30
60 x 42,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Sůra 92
linoryt 9/30
60 x 42,5 cm
litografie, linoryt
18,5 x 10 / 17 x 9 cm
Signatura: PD M. Houra 81, PD Houra, LD monogram MH v tisku
barevná litografie
17 x 13 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
14,5 x 13 cm
Signatura: UD J J Králík 93
1969/2007
serigrafie 67/70
16,5 x 4 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1969/2007