olej, plátno
101,5 x 80 cm
Signatura: sign. PD V. Hroch 1930
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
20 x 44 cm
Signatura: sign. LD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
73 x 105 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 36
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
65 x 54 cm
Signatura: sign. PD Coubine, LD Coubine
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
45,5 x 30 cm (výřez)
Signatura: sign. PD W. Nowak
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
tempera, kvaš, karton
63 x 88 cm
Signatura: sign. PD Tůma 38
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
53 x 43 cm
Signatura: sign. PD F. Süsser 33
olej, plátno
68 x 55,5 cm
Signatura: sign. LD Lev 30, na rubu na blindrámu Lev Šimák
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
66,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Lev 40, na rubu na blindrámu Lev Šimák
olej, plátno
52 x 40 cm
Signatura: sign. LD Ságner
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
66 x 50 cm
Signatura: sign. PN V. Sychra 41
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, malířská lepenka
23 x 19 cm
Signatura: sign. na rubu F Malý 1941
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
27 x 23,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Trnka
1954
olej, plátno
70 x 81 cm
Signatura: sign. LD F. Eberl. 54.
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
37 x 58 cm
Signatura: sign. na rubu A. Hošek 1930
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
29 x 40 cm
Signatura: sign. PN F. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
frotáž, tužka, akvarel, karton
21 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD F. Hudeček 42
kresba tuší, karton
27 x 31,5 cm
Signatura: sign. PD Foltýn 1934
1941-1943
kombinovaná technika, papír
30 x 21 cm
Signatura: sign. nezjištěna
kresba tužkou, karton
29,5 x 42 cm
Signatura: sign. LD 29.2.36 Fr. Hudeček
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
30,5 x 21 cm
Signatura: sign. UD Tichý 46
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
20 x 21 cm
Signatura: sign. UD Tichý 47
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
40 x 32,5 cm
Signatura: sign. UD Tichý 48
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
litografie
35,5 x 30 cm
Signatura: sign. LD Tichý 47