reliéfní tisk 12/190
15,5 x 15,5 cm
Signatura: PD E. Antal 1970
10,5 x 8 cm
Signatura: PD Ivan Chatrný
60. léta 20. stol.
kresba tuší, koláž, papír na papíru a lepence
29,5 x 19 cm
Signatura: PD Kalousek
barevná serigrafie 6/80
51 x 40 cm
Signatura: PD Mžyk Josef 1976
akvatinta 14/100
21,5 x 9,5 cm
Signatura: UD Čepelák 1992
2002
barevná serigrafie 8/35
18 x 22,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2002
litografie
20 x 58 cm (výřez)
Signatura: LD F. Hodonský 91
tisk
12,5 x 10 cm
Signatura: D Neprakta
uhel
40 x 33 cm (výřez)
Signatura: PD monogram LP
14 x 8 cm
Signatura: PD R. Kratina
suchá jehla, autorský tisk
17,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Tomáš Hřivnáč 94
pastel, tuš
27 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: PD Jan Bauch
16,5 x 13,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 68
suchá jehla, novotisk
15,5 x 10 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš, pastel
17 x 24 cm (výřez)
Signatura: PD Jan Bauch
1959/1999
12 x 14,5 cm
Signatura: PD monogram K 59/99
2004
barevná litografie 53/70
29 x 41,5 cm
Signatura: LD Jiří Šalamoun 2004
linoryt, akvarel
9,5 x 17 cm
Signatura: PD M Hájek
linoryt, autorský tisk
30 x 21,5 cm
Signatura: PD monogram K 70
serigrafie, papír na papíru
19 x 13 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 01 na podkladovém papíru
2015
litografie 85/100
18 x 28 cm
Signatura: PD M. Rittstein 2015
1895
litografie
39 x 31,5 cm
Signatura: PD F. Jenewein. 1895. v tisku
27 x 20 cm
Signatura: LD Vl. Jarcovják 1962
barevná serigrafie 15/35
45,5 x 51 cm
Signatura: PD Howard Bradford 1998