2010
barevná litografie 37/100
27 x 44 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
2010
barevná litografie 61/100
27 x 44 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
barevná litografie 3/27
33,5 x 44 cm
Signatura: PD Jan 1970
2010
barevná litografie 64/100
41,5 x 29 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion 2010
2009
barevná litografie 37/100
28,5 x 43,5 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 2009
olej, plátno, sololit
150 x 120 cm
Signatura: PD Karnazín 1995
2009
barevná litografie 79/100
49 x 34,5 cm
Signatura: UD Singer 09
olej, plátno
120 x 200 cm
Signatura: UD Jiří Karmazín 96
2009
barevná litografie 92/100
49 x 34,5 cm
Signatura: UD Singer 2009
2009
barevná litografie 89/100
49 x 34,5 cm
Signatura: UD Singer 2009
olej, plátno, sololit
121 x 250 cm
Signatura: PD Karmazín 1994
2009
barevná litografie 88/100
49 x 34,5 cm
Signatura: PD Singer 2009
olej, tempera, vrypy, karton
63 x 78 cm
Signatura: PD Vašica O.
2009
barevná litografie 51/100
30,5 x 46 cm
Signatura: PD Komárek 2009
2009
barevná litografie 90/100
23 x 32 cm
Signatura: PD Komárek 2009
barevná litografie 88/100
26 x 42 cm
Signatura: PD J. Valečka
akvarel, karton
64 x 46,5 cm
Signatura: LD V. Hložník 40
2009
barevná litografie 35/100
32 x 43,5 cm
Signatura: PD Vl Bláha 2009
2012
lept 77/88
29,5 x 21 cm
Signatura: PD Tomáš Hřivnáč 2012
barevná litografie 7 - 4/25
48 x 45,5 cm
Signatura: PD F. Bič 65
litografie
19,5 x 26 cm
Signatura: PD monogram MS 59 v tisku
olej, plátno, sololit / 2 x olej, plátno
100 x 120 / 120 x 80 cm
Signatura: 3 x D Karmazín (1998)
dřevoryt 2/180
20 x 14,5 cm
Signatura: PD AGrmelová 73
2003
olej, plátno
120 x 120 cm
Signatura: PD Zuzuk, na rubu monogram RZ, 2003