2 x litografie
12 x 6,5 / 12,5 x 8 cm
Signatura: 2 x UD F. Peterka (87)
2 x dřevoryt
13,5 x 6 / 11,5 x 7,5 cm
Signatura: 2 x UD Rolčík
3 x barevná litografie
14 x 21 / 14 x 16,5 / 13 x 19 cm
Signatura: neznačeno
1986, 2013
litografie, barevná litografie
7,5 x 9,5 / 15,5 x 8 cm
Signatura: PD Slíva v tisku, LD Slívovi / UD Jiří Slíva
14 x 8 cm
Signatura: PD K Svolinský
13,5 x 9,5 cm
Signatura: PD K Šafář
2012
zlacený reliéfní tisk
17,5 x 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
barevná litografie
15,5 x 11 cm
Signatura: neznačeno
kresba hřebíkem, tmel, barva, karton
20,5 x 10,5 cm
Signatura: PD J. Voves
2 x původní litografie
21,5 x 15 / 21 x 15 cm
Signatura: 1 x PD Švabinský v tisku
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
15,5 x 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
15,5 x 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
28 x 21 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
linoryt, akvarel, autorský tisk
20 x 20 cm
Signatura: PD I. Ouhel 1999
litografie, akvarel
15 x 21 cm
Signatura: PD A Moravec
21 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
3 x barevné vernis mou, autorský tisk
3 ks 16 x 16 cm
Signatura: 3 x PD Adriena Šimotová 93
barevné vernis mou, autorský tisk
22 x 15,5 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 94
1921
21 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
linoryt 119/180
15 x 12 cm
Signatura: PD Ota Janeček 83
21 x 29,5 cm
Signatura: PD FDuša
barevná litografie 19/30
35,5 x 46,5 cm
Signatura: PD R. Klimovič
28,5 x 19 cm
Signatura: PN Vondrouš 1926 v tisku
akvarel, karton
30 x 44 cm
Signatura: PD Bureš 44