18,5 x 14,5 cm
Signatura: UD Istler
barevná litografie 12/12
35,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Michal Ranný 71.
13 x 8 cm
Signatura: UD Istler 94
barevný pastel
57 x 42 cm
Signatura: PD 9. 10. 1974 C. M.
13 x 8 cm
Signatura: UD Istler 94
lept 70/170
15,5 x 11,5 cm
Signatura: PD M. Erazim 94
barevná litografie
26 x 16,5 cm
Signatura: PD F. Malý 36.
barevný lept 70/170
15,5 x 11,5 cm
Signatura: UD Jan Kavan 94
strukturální grafika 1/10
28,5 x 20,5 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 63.
barevná litografie 11/55
27 x 19 cm
Signatura: PN A. Lamr 95
lept 70/170
15,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Oldřich Kulhánek 94
akvarel
31 x 24 cm (výřez)
Signatura: PD autorské slepotiskové razítko MR, na rubu 27. července 77.
barevná litografie
15,5 x 11,5 cm
Signatura: UD Bím 95
lept 70/170
15,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Anna Khunová
kombinovaná grafická technika
13,5 x 17,5 cm
Signatura: UD V. Boudník 1959
barevná litografie
27 x 19 cm
Signatura: LD K Beneš 95
lept 70/170
15,5 x 11,5 cm
Signatura: UD Janíček 94
barevná litografie
18 x 13 cm
Signatura: UD K. Vysušil
2007
olej, tisk, plátno
50 x 70 cm
Signatura: PD V. Rónaiová 07, na rubu V. Rónaiová 2008
barevné křídy, pastel, lepenka
32 x 60,5 cm
Signatura: na rubu a na rámu 2 x autorské razítko
lept 70/170
15,5 x 11,5 cm
Signatura: PD J. Pileček 94
litografie
15,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Ondráček 95
litografie, akvarel
27 x 19 cm
Signatura: PD Anderle
kombinovaná technika, lepenka
57 x 130,5 cm
Signatura: PD P. Spiess 75.