kolorovaná suchá jehla
31,5 x 25 cm
Signatura: UD Franta Škoda 1956
litografie
17,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Zeno Kaprál 1928
akvarel, karton
25 x 35 cm (výřez)
Signatura: LD Jan Slavíček Cote dAzur 1956, na rubu Jan Slavíček
21,5 x 29 cm
Signatura: PD Zeno Kaprál 1927
32,5 x 39 cm
barevná litografie
22,5 x 29,5 cm
30 x 29 cm
Signatura: PD K. Sokol 29, LD K. Sokol v tisku
1910
23 x 33 cm
Signatura: PD J. Váchal 1910, J. Váchal v tisku
olej, plátno
100 x 120 cm
Signatura: LD J. Písecký
18 x 14 cm
Signatura: PD F. Kobliha, LD monogram FK v tisku
1921
18,5 x 14 cm
Signatura: PD monogram F. B., LN monogram F. B. 1921 v tisku
olej, karton
62 x 43,5 cm
Signatura: PD Petrovan
16 x 13 cm
Signatura: PD Fr Podešva 1920
barevný lept, autorský tisk, ruční papír
23,5 x 12 cm
Signatura: PD K. Malich 66
olej, lepenka
50 x 64 cm
Signatura: LD V. Pavlík
4 x dřevoryt
8,5 x 12 / 16 x 17,5 cm
Signatura: 4 x PD Jos Kubíček, 4 x D monogram K v tisku
suchá jehla, akvatinta, kolorováno
11,5 x 8,5 cm
Signatura: PD nečitelná
dřevoryt, akvarel
30 x 35,5 cm
Signatura: PD F. Duša
dřevoryt, akvarel
32,5 x 39,5 cm
Signatura: PD F. Duša
akvarel
29 x 36 cm (výřez)
Signatura: PD V. Jícha
litografie
21,5 x 29 cm
23 x 27,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger 1932
olej, plátno
57,5 x 78 cm
Signatura: LD Fr. Myslivec 1928
1914
17,5 x 23 cm
Signatura: PD Fr. Podešva 1914