lept 4/50
10,5 x 10 cm
Signatura: PD Václav Kabát
suchá jehla, autorský tisk 1/10
6,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Alena Kučerová
kombinovaná technika, sololit
65 x 75,5 cm
Signatura: PD Petříčková 98, na rubu Petříčková 98
olej, plátno
51 x 61 cm
Signatura: LD Kl. Olšanský
linoryt, hedvábný papír
22,5 x 12,5 cm
Signatura: PD A. Mikulka dnes 1972
mezzotinta 13/50
7 x 13 cm
Signatura: PD Tomáš Hřivnáč 95
1954
barevný linoryt
17,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček, LD 1954
litografie
12,5 x 8,5 cm
Signatura: PD St. Holý
22 x 8,5 cm
Signatura: PD Zd. Mézl
litografie
21 x 29,5 cm (výřez)
Signatura: PD Vojt Sedláček
lept 19/30
15,5 x 9,5 cm
Signatura: PD Hana Čápová 87
8,5 x 9,5 cm
Signatura: PD J. Pileček
kombinovaná technika, akryl, karton
51,5 x 37 cm (výřez)
Signatura: PD Petříčková
barevná litografie 86/100
26 x 42 cm
Signatura: PD J. Valečka
2017
barevná litografie 10/100
81 x 55,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
2017
barevná litografie 87/100
56,5 x 73 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
akvarel
71 x 42 cm
Signatura: PD Ondrová
2009
barevná litografie
55 x 81 cm
Signatura: UD Načeradský 2009
olej, plátno
55 x 74 cm
Signatura: na rubu Foltýn Brno 1955
2018
barevná litografie 33/50
76 x 54 cm
Signatura: PD Michal Škapa 2018
2018
barevná litografie 40/80
76 x 54 cm
1906
kresba uhlem
31 x 25 cm
Signatura: PD Emil Holárek, LD 23/I 1906
2017
barevná litografie 36/100
81 x 55 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
akvarel, tuš
70 x 50 cm
Signatura: PD Načeradský 77