1961, 1960, 19
3 x strukturální grafika, 2 x aut.tisk, 1 x 2/10
3 ks 23 x 18 cm
Signatura: sign. 3 x PD Jos. Hampl (61, 60, 63)
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, sololit
62 x 46 cm
Signatura: sign. UD Hampl 63, na rubu Jos. Hampl 63
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
33 x 22 cm
Signatura: sign. na rubu monogram JK 1965
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
asambláž, textil, olej, lepenka
28 x 21 cm
Signatura: sign. PD E. Ovčáček 63, na rubu E. Ovčáček
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
bronzová plastika, žulový podstavec
v. 30 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
koláž, propálené papíry, karton
45 x 32,5 cm
Signatura: sign. na rubu na krycí lepence 1963 Radoslav Kratina
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
39 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Istler 79
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
44 x 31 cm
Signatura: sign. PD Istler
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
30 x 23 cm
Signatura: sign. PD Istler 70
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 45 cm
Signatura: sign. PD Istler
58 x 89 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 99
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
cínový reliéf
61 x 44 cm
Signatura: sign. nezjištěna
kombinovaná technika, koláž, fix, stříkaná barva
67,5 x 48 cm
Signatura: sign. UD V. Janoušková, PD 1998
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
koláž, kresba tužkou, karton
28,5 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD V. Jan. 1988
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1970/1971
olej, plátno
19,5 x 25,5 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Michal Ranný 1970-71
cílový reliéf
24 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu Kmentová, Zoubek
tisk z perforovaného plechu, autorský tisk 5/10
53,5 x 76 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1971, na rubu Alena Kučerová 1971
froasáž, koláž
35,5 x 26 cm
Signatura: sign. LD monogram 5. 1. 75
tisk z perforovaného plechu 1/2
52 x 76 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1975, na rubu Alena Kučerová 1975
2003
olej, plátno
60 x 65 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 2003
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
akvarel, ruční papír
21 x 30 cm
Signatura: sign. PD Sopko 88
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, tuš, plátno
19 x 25 cm
Signatura: sign. UD A. Lamr 79, na rubu na blindrámu L. A. 79
olej, plátno
73 x 60 cm
Signatura: sign. PD Vašíček 97
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1973-1976
tempera, tužka, pastel, hedvábný papír
69 x 49 cm
Signatura: sign. PD J. V. 73-6