kombinovaná technika, akvarel, pastel
100 x 70 cm
Signatura: UD J. Kotík 1980
strukturální grafika
27 x 20 cm
Signatura: PD Hovadík 65
barevný pastel
63 x 44 cm
Signatura: PD Petrovan
2009
29,5 x 42 cm
Signatura: UD 2009 Načeradský, na rubu Načeradský 2009
2009
tempera
29,5 x 42 cm
Signatura: D 2009 Načeradský, na rubu Načeradský 2009
61 x 42 cm (výřez)
Signatura: PD Petrovan
2004
akvarel
42 x 29,5 cm
Signatura: UD Načeradský 2004
2004
tempera
29,5 x 42 cm
Signatura: PD Načeradský 2004, na rubu Načeradský 2004
barevný pastel
60,5 x 41,5 cm (výřez)
Signatura: LD Chaba
kvaš, tuš
18 x 15 cm
Signatura: neznačeno
23 x 31,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1977
lept (kombinovaná technika), autorský tisk
37 x 37 cm
Signatura: PD Besard
25 x 25 cm
Signatura: UD Miloš Urbásek 67
strukturální grafika, materiálový tisk, autorský tisk
25 x 18 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 63
suchá jehla, monotyp
25 x 30 cm
Signatura: PD Josef Jíra 70, na rubu J. Jíra 70
kvaš, pohlednice
10,5 x 14,5 cm
Signatura: na rubu Julius Koller 11. IV. 1974
kresba tužkou, pastel
19 x 27 cm
Signatura: UN F. Gross
barevný lept, autorský tisk 2/4
17,5 x 24 cm
Signatura: PD Ota Janeček
2006
akvarel, tisk
45 x 45 cm
Signatura: PD R.Fila 06
2006
akvarel, tisk
45 x 45 cm
Signatura: UD R. Fila 06
suchá jehla, II. stav
19,5 x 15 cm
Signatura: neznačeno
2005
akvarel, tisk
45 x 45 cm
Signatura: PD R. Fila 05
olej, lepenka
35 x 25 cm (výřez)
Signatura: PD Hartinger
2006
akvarel, tisk
45 x 45 cm
Signatura: PD R. Fila 06