2000
barevný pastel
26,5 x 20 cm (výřez)
Signatura: LD P. Strnadel 2000
litografie
35,5 x 24 cm
Signatura: neznačeno
24 x 20 cm
Signatura: UD M. Dobeš 85
kombinovaná technika, stříkaná barva, oboustranný
34 x 29 cm
Signatura: PD D. Chatrný 86
2002
barevný letp 3/150
17,5 x 13 cm
Signatura: PD J. Šerých 02
28 x 20 cm
Signatura: na rubu Wojnar 84
26,5 x 34 cm
Signatura: na rubu Vl. Mirvald 1985
akryl, malířská lepenka
20 x 29 cm
Signatura: PD Bím 91
barevná serigrafie
30,5 x 29 cm
Signatura: UD Urbásek 1985
40 x 29,5 cm
Signatura: PD Josef Daněk 6. 12. 1986
2009
akryl, lepenka
15 x 29,5 cm
Signatura: PD Bím 09, na rubu Bím Tomáš
10,5 x 8,5 cm
Signatura: UD Tichý 50
29,5 x 42 cm
Signatura: PD Zábranský
30,5 x 44 cm
Signatura: PD Zábranský, na rubu Vlasta Zábranský
2003
kresba fixem
21 x 29,5 cm
Signatura: na rubu Jan Šerých 11 . 2003
11 x 8 cm
Signatura: UD Tichý 50
2003
kresba fixem
21 x 29,5 cm
Signatura: na rubu Jan Šerých 19 . 2003
11 x 8,5 cm
Signatura: UD Tichý 50
tisk z perforovaného plechu 1/25
35,5 x 40,5 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1974
2000
malba tuší, ruční papír
35 x 35 cm
Signatura: PD razítko H, na rubu Pavel Herynek, 2000
lept, pastel 1/1
14,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Jiří Anderle
akvarel, tužka, karton
37 x 24 cm
Signatura: na rubu Milan Bočkay, 2001
kombinovaná technika, otisk, kresba, ruční papír
42 x 30 cm
Signatura: UD monogram 88 8. 1.
akvarel
39,5 x 28,5 cm
Signatura: LD 1971/II. Kafka Jar