suchá jehla, akvatinta
22,8 x 17 cm
Signatura: PD Emil Filla, monogram EF v tisku
2008
barevná litografie 95/100
48,5 x 33 cm
Signatura: PD Lukáš Miffek 08
linoryt, akvarel
17 x 26 cm
Signatura: PD V Špála
2008
barevná litografie 72/100
38 x 49 cm
Signatura: PD Jerie 08
2012
barevná litografie 89/100
37 x 49 cm
Signatura: PD Jerie 2012
2010
barevná litografie 55/100
37 x 53,5 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
50. léta 20. stol.
akvarel
32 x 38 cm (výřez)
Signatura: PD Kotík
2009
litografie
38 x 54 cm
Signatura: UD Načeradský 2009
barevná litografie 57/100
48 x 37,5 cm
Signatura: PD J. Valečka
2010
barevná litografie 30/100
49 x 34 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion 2010
2009
barevná litografie 92/100
52,5 x 69 cm
Signatura: LD Singer 09
akvarel
42 x 59,5 cm
Signatura: UD Načeradský
barevná litografie, autorský tisk
33 x 53 cm
Signatura: PD J. Valečka
barevná litografie 75/100
26 x 42 cm
Signatura: PD J. Valečka
2006
barevná litografie 45/100
15 x 21 cm
Signatura: PD Petr Ptáček 2006
2006
barevná litografie 45/100
15 x 21 cm
2006
barevná litografie 45/100
15 x 21 cm
2006
barevná litografie 45/100
15 x 21 cm
2010
barevná litografie 99/100
37,5 x 23,5 cm
26 x 30 cm
Signatura: PD J. Valečka
barevná litografie 66/100
26 x 32 cm
Signatura: PD J. Valečka
2002
akvarel, ruční papír
20 x 30,5 cm
Signatura: LN Načeradský 2002
2009
barevná litografie 5/100
49 x 34,5 cm
Signatura: UD Singer 2009
barevná litografie 88/100
37 x 26 cm
Signatura: PD Jiří Slíva