kresba tuší, ruční papír
59 x 41 cm
Signatura: sign. PD Karel Nepraš 1987
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba tuší, ruční papír
29 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD Karel Nepraš 1984
kombinovaná technika, tuš, barva, lak, karton
22 x 18,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, karton
44,5 x 33 cm
Signatura: sign. uprostřed monogram 2. 5. 64
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, barva, lak karton
24 x 19 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, plátno
35 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu 1993 Střížek Antonín
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1990-1991
olej, pletivo, sololit
39 x 44 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 90-91, na rubu 90-91 M. Rittstein
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, textilie, písky, sololit
76 x 62 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 93, na rubu 1993 M. Rittstein
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
akryl, tuš, plátno
19 x 25 cm
Signatura: sign. UD A. Lamr 77
akryl, sololit
49 x 44 cm
Signatura: sign. PD Sion 97
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
41 x 61 cm
Signatura: sign. PD J Paur 72
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
akvarel, pastel
31,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD J. K. 87
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
73 x 92 cm
Signatura: sign. LD F. Malý 70
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kombinovaná technika, ruční papír
94 x 62,5 cm
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 90
barevný lept 4/20 B
50 x 70,5 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 80
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
barevný lept 10/25
20 x 30 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 72
1979 / 1983
barevná serigrafie, ruční papír 7/30
32 x 27 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 79/83
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
barevný lept 6/15
35 x 58 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 73
kombinovaná technika, koláž, pastel, akvarel, tužka
49 x 30,5 cm
Signatura: sign. UD Fára XII / 82, za dedikací Libor 84
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
uhel, tužka
26,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD M. Medek
serigrafie 7/20
62,5 x 44 cm
Signatura: sign. PD Pacovská 70
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
45 x 32 cm
Signatura: sign. na rubu Vladislav Mirvald, březen 1962
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, akvarel, karton
41,2 x 47,8 cm
Signatura: sign. na rubu Vladislav Mirvald, únor 1964
kresba tuší, karton
88 x 62 cm
Signatura: sign. na rubu Václav Stratil 1987
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |