olej, překližka
29 x 49,5 cm
Signatura: PD Ehrenhaft 32
kresba tuší, ruční papír
11 x 16 cm
Signatura: na rubu M. Palla
kresba tuší, ruční papír
31 x 18 cm
Signatura: na rubu M. Palla
křídy
60 x 37 cm
Signatura: PD 1. 2. 1975. C. M.
akvarel
39,5 x 28 cm
Signatura: PD 66/IX Jar. Kafka
kombinovaná technika, stříkaná barva
34 x 29 cm
Signatura: PD D. Chatrný 86
monotyp
36 x 27 cm
Signatura: PD Kratina 67
akvarel, tužka, karton
26 x 52 cm
Signatura: PD J. Švec 1965
barevná litografie, ruční papír 2/10
21 x 18,5 cm
Signatura: PD Michal Ranný 71
2015
kombinovaná technika, monotyp, olej, tisk, karton
30 x 21 cm
Signatura: na rubu Marian Meško
2002
počítačová grafika, ruční papír 2/5
25 x 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2002
2003
počítačová grafika, autorský tisk
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
2003
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
2003
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
2007
31,5 x 24 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2007
2006
počítačová grafika, ruční papír 4/5
30,5 x 24 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 06
2003
25 x 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2003
2003
počítačová grafika, ruční papír 3/5
25,5 x 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2003
2002
26 x 26 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2002
barevná serigrafie 1/200
78 x 58 cm
Signatura: PD Novosad 73
barevná serigrafie 69/200
58 x 58 cm
Signatura: PD Novosad 73
barevná serigrafie, autorský tisk
58 x 58 cm
Signatura: PD Novosad 73
barevná serigrafie 4/10
40 x 40 cm
Signatura: PD Jan Kubíček 69
58 x 58 cm
Signatura: PD Novosad