barevná litografie 29/50
13 x 11 cm
Signatura: UD Eva Natus-Šalamounová
olej, lepenka
45,5 x 63 cm
Signatura: LD J. Ullmann
koláž, barevné pastelky
15 x 9,5 cm
Signatura: na rubu Otis Laubert 1995
70 x 52 cm
Signatura: PD P. Herynek
dřevoryt, ruční papír
23 x 33 cm
Signatura: PD J. Váchal, J. Váchal v tisku
olej, plátno
61 x 81 cm
Signatura: PD Jaroslav Šetelík
olej, plátno
153,5 x 144 cm
Signatura: PD V. H. Popelka 1923
strukturální grafika, autorský tisk
79,5 x 60 cm
Signatura: PD L. Přibyl 64
strukturální grafika 14/50
29 x 10,5 cm
Signatura: UD Rudolf Zörner 1963
kombinovaná grafická technika, autorský tisk
18 x 16 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 63
olej, dřevěná deska
39 x 150 cm
9 x 27 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 63
monotyp
34,5 x 28 cm
Signatura: PD 3.IX. 62 Puchnarová
tuš, ruční papír
124 x 68 cm
Signatura: na rubu Federico Díaz s autorským razítkem, autorský hologram č. 00677
strukturální grafika
23 x 28 cm
Signatura: PD J. Hovadík 64
olej, plátno
120 x 90 cm
Signatura: LU M. Kunc 1985
monotyp, akvarel
17 x 21 cm
Signatura: PD Puchnarová VII. 60
barevná serigrafie 9/30
41 x 37 cm
Signatura: PD M. Dobeš, UD 1985
akvarel, tisk
30 x 40 cm
Signatura: PN R. Fila 85, na rubu Rudolf Fila 1986
akryl, plátno
170 x 145 cm
Signatura: na rubu A. Lamr 87
serigrafie 11/50
15,5 x 39,5 cm
Signatura: PD Mlynárčik 67
2016
malba kouřem, plátno
195 x 185 cm
Signatura: na rubu Magdalena Jetelová 2016
monotyp
42 x 23,5 cm
Signatura: PD J. H. Kocman 70
grafický list, autorský tisk
49,5 x 34,5 cm
Signatura: PD Milan Grygar 1982