olej, plátno
36 x 42 cm
Signatura: sign. LD F. Malý 44
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
15,7 x 11,5 cm
Signatura: sign. PD Reynek
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, deska
50 x 35 cm
Signatura: sign. LD monogram C. M. 4. 10, 1970
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
kvaš, tuš, papír
13 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD monogram FH 14. VIII. 64
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
akvarel, tuš
23 x 14 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 81
akvarel, tuš
19 x 14 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 79
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
akvarel, tuš
23 x 15 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 82, 2. 10.
akvarel, tuš
23 x15 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 87, LD 21. 1.
kombinovaná technika, plátno
80 x 70 cm
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
kvaš, tuš, karton
44 x 29 cm
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
32 x 45 cm
Signatura: sign. LD Hlinomaz 63
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, písky, koláž, plátno
40 x 30 cm
Signatura: sign. LD J. Jíra 91, na rubu J. Jíra 91
olej, sololit
41 x 51 cm
Signatura: sign. PD Liesler 91
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, sprejové barvy, plátno
110 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu Rudolf Němec 1977
olověná plastika
v. 39,5 cm
Signatura: sign. zespodu na plintě 77 Zoubek
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olověná plastika
v. 42 cm
Signatura: sign. zespodu na plintě O. Zoubek 77
olověná plastika
v. 20 cm
Signatura: sign. PU monogram O.Z. 62
zlacený olověný reliéf
34,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. na rubu O. Zoubek
zlacený olověný reliéf
35 x 35 cm
Signatura: sign. na rubu O. Zoubek 77
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
1980 - 1981
koláž, karton
64 x 48 cm
Signatura: sign. UD K. Vysušil 80. - 81.
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kombinovaná technika, kvaš, koláž
48 x 38 cm
Signatura: sign. LD Kolínská 70
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
26,5 x 43 cm
Signatura: sign. LD Jan Bauch 1955
olej, tempera, sololit
52 x 49 cm
Signatura: sign. PN R. Wiesner
lept, autorský tisk
49 x 32 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 1968 (Jaromíra Balcar)
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |