19,5 x 37,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
1905
barevný lept s akvatintou
36 x 27,5 cm
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1903
49 x 37 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig Paříž. 03
43,5 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, LD autorské razítko
barevný lept č. 158
43,5 x 33,5 cm
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, dřevo
37 x 52 cm
Signatura: sign. PD Multrus
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1904
olej, plátno
78 x 60,5 cm
Signatura: sign. PD Fr. Slabý 1904
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
66 x 75 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1903
olej, plátno
95 x 110 cm
Signatura: sign. PD F. Šimon 1903
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
24 x 28 cm
Signatura: sign. LD Benka
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
46,5 x 56,5 cm
Signatura: sign. LD Erdélyi
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
50 x 59,5 cm
Signatura: sign. PD JVeris Paris 27
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: sign. PD K. J. Sigmund, na rubu K. J. Sigmund
olej, lepenka
50 x 65,5 cm
Signatura: sign. LD Kaván
olej, lepenka
40 x 53 cm
Signatura: sign. LD Kaván
olej, plátno
55 x 57 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
olej, plátno
47,5 x 61 cm
Signatura: sign. PD J. Holub
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 50 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 43., na rubu pod dedikací Aug. Mervart
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, sololit
90 x 43,5
Signatura: sign. UD Jan Slavíček 1950, na rubu pod přípisem Jan Slavíček
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
28 x 22,5 cm
Signatura: sign. LD F. Eberl
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
40. léta 20. s
olej, olejová tempera, lepenka
46 x 56 cm
Signatura: sign. PD FrKrejčí
olej, plátno
57 x 73 cm
Signatura: sign. PD Feigl
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
81 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Hubáček 27
olej, překližka
36 x 38 cm
Signatura: sign. LD F. Matoušek
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |