barevná kombinovaná grafická technika, autor. tisk
50 x 37 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 73
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
barevná kombinovaná grafická technika
39 x 36 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 75
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kombinovaná grafická technika 21/30
48 x 49 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 71
kombinovaná grafická technika, autorský tisk
58 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 76
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1969 - 1970
lept, autorský tisk
49 x 64 cm
Signatura: sign. PD K. Malich 1969-70.
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
suchá jehla, autorský tisk 4/10
32 x 49 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kresba tuší, karton
86 x 62 cm
Signatura: sign. na rubu Milan Grygar 1980
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kresba tužkou, karton
46 x 28 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 1963
74 x 51 cm
Signatura: sign. PU Milan Grygar 1969
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
barevný tisk z perforovaného plechu
77 x 55 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kresba tuší, karton
65 x 51 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1967
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
65 x 47,5 cm
Signatura: sign. PD F. Kyncl 71
reliéf, akryl, ruční papír
104 x 78 cm
Signatura: sign. na rubu F. K. 92
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
asambláž, plastová fólie, barevné nitě 8/60
50 x 50 cm
Signatura: sign. PD Novosad
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
originální fotografie
29,5 x 23 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1985
barevná serigrafie 44/250
50,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
akryl, plátno
30 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1983
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
2011
koláž, asambláž, karton, špejle, kresba tužkou
23,5 x 17 cm
Signatura: sign. na rubu S. Kolíbal 2011
2011
barevná serigrafie 18/40
120 x 120 cm
Signatura: sign. UD K. Malich 2011
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
2011
barevná serigrafie 23/50
120 x 80 cm
Signatura: sign. LD K. Malich 2011
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
2007
olej, plátno
95 x 135 cm
Signatura: sign. LD Nesázal 2007, na rubu Nesázal 2007
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
reliéfní tisk, stříbrný sprey, ruční papír
28,5 x 20,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný 68
lept, pastel 1/1
22,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Anderle
kombinovaná technika, akvarel, vrypy, karton
22,5 x 41 cm
Signatura: PD Janošek 1961, na rubu 3. II. 61